כמה עולה ביטוח חיים

בחירת יועץ עסקי זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לייעוץ עסקי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב השאירו פרטים

ביטוח חיים הוא ביטוח מאוד חשוב. מדובר על חוזה עם חברת הביטוח הנבחרת, אשר מבטיח כי במקרה של מוות חלילה או במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות, המבוטח או מי שבחר והגדיר להיות המוטבים יקבלו סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית. הסכום המדובר ייקבע בהתאם למוטבים אשר נקבעו על ידי כל מבוטח בפוליסה. אם אתם תוהים כמה עולה ביטוח חיים, חשוב מאוד שתדעו כי המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות ביטוח חיים.

סוגי ביטוח חיים

ישנם שני סוגים עיקריים של ביטוחי חיים: ביטוח חיים למקרה של מוות שבו ניתן סכום חד פעמי או קצבה חודשית במקרה של מוות וכן, ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה ונכות אשר מעניק סכום חד פעמי או קצבה חודשית במקרה של אי יכולת של האדם לעבוד או במקרה של נכות. מעבר לשני הסוגים העיקריים המדוברים ישנם גם תתי סוגים כגון: ביטוח חיים למשכנתא שהוא ביטוח חיים למקרה של מוות שהבנק מחייב כל אדם שלוקח הלוואת משכנתא לעשות בכדי שאם חלילה יקרה משהו ללווים, הבנק יקבל את החזרי המשכנתא. ביטוח חיים נוסף הוא ביטוח למקרה של מוות בתאונה שהוא ביטוח חיים שבמסגרתו מקבלים פיצוי כספי רק במקרה הפרטי של מוות בתאונה. ביטוח נוסף הוא ביטוח חיים פנסיוני, הכולל בנוסף לביטוח החיים ולביטוח במקרה של אובדן כושר עבודה ונכות גם חיסכון לפרישה.

כמה יעלה לכם ביטוח חיים?

העלות של ביטוח חיים נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים כגון: מהו המגדר של המבוטח, מהו מצב הבריאות הקיים של המבוטח, האם המבוטח מעשן, מהו המשקל שלו כאשר אדם בעודף משקל או בתת משקל ישלם יותר וכן האם לאדם יש מקצוע או תחביב מסוכנים אשר גם עלולים להגדיל את התשלום החודשי. בכדי למצוא ביטוח חיים שישתלם לכם, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים של הביטוח המדובר בין חברות הביטוח השונות וזאת בכדי למצוא את פוליסת הביטוח שתתאים לכם ביותר מבחינת כל הפרמטרים הנוגעים למצבכם האישי ולצרכים שלכם, במחיר הנוח ביותר עבורכם.

כיצד מבצעים השוואת מחירי ביטוח?

בין אם אתם מעוניינים לבצע השוואת מחירים בין מחירי ביטוח בריאות פרטי, בין אם אתם מעוניינים לבצע השוואת מחירים בין ביטוחי חיים ובין אם אתם מעוניינים לבצע השוואת מחירים בין מחירי ביטוח מסוגים אחרים, הרי שכל שתדרשו לעשות כיום זה למצוא אתר אמין, המציע לכם השוואת מחירים נוחה, יעילה ומהירה של כל סוגי הביטוחים השונים בין חברות הביטוח המובילות ביותר בשוק. אין ספק כי מדובר בדרך הטובה והנוחה ביותר להשוות כיום מחירי ביטוח מכל סוג וחשוב לבחור את אתר האינטרנט הנכון והטוב ביותר לצורך ביצוע ההשוואה המדוברת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב השאירו פרטים

גל מוסייף מייסדת המרכז לאבדן כושר עבודה
גל מוסייף מייסדת המרכז לאבדן כושר עבודה

המרכז לאובדן כושר עבודה מתמחה במתן מידע בתחום אובדן כושר עבודה, כל מה שרציתם לדעת על אובדן כושר עבודה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בכירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:

072-3940742
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!